вул. Садово-Ботанічна, 64​

+38 (044) 506-77-77

+38 (067) 269-01-48

dusokompania@gmail.com

Дизайн проєкт
Салону краси

Продуманий привабливий інтер'єр салону краси – важливий чинник залучення клієнтів

ПЛАНИРОВОЧНЫЕ РЕШЕНИЯДИЗАЙН ПРОЕКТВИЗУАЛИЗАЦИЯДОКУМЕНТАЦИЯ ПО РЕМОНТУ

14 лет на рынке бьюти-индустрии

Дизайн інтер'єру відповідає за імідж салону, його індивідуальність та статус

Гарний дизайн починається з красивої ідеї

Салон краси – це місце, куди ми приходимо з надіями на чудове перетворення. Інтер’єр закладу має відповідати таким бажанням, нести особливу енергетику, що налаштовує на позитивний результат.

Продуманий, привабливий інтер’єр салону краси, спроєктований грамотними фахівцями, відіграє визначальну роль, нарівні з якістю та асортиментом послуг, що пропонуються, це одна зі складових успіху бізнесу, важливий фактор залучення клієнтів.

Як має виглядати сучасний салон краси? Що потрібно врахувати при плануванні майбутнього центру чи студії? В яких кріслах буде зручно відпочивати клієнту та комфортно працювати майстру?

У нашій рубриці дизайн-проєкт ми розглянемо трендові інтер’єри на прикладі наших успішно реалізованих проєктів.

Компанія ДЮСО має величезний досвід створення унікальних дизайнів салонів краси. Кожен проєкт – результат копіткої роботи працівників.

Клініка естетики GENESIS

У цій сучасній клініці клієнтам пропонують широкий спектр медичних послуг та б’юті-процедур. Унікальна комплексність та єдина система – у своєму арсеналі Genesis Clinic понад 50 одиниць новітнього обладнання, які допомагають лікарям дерматологам-косметологам у вирішенні проблем будь-якої складності.

 • Адреса: Львів, вул. Кривчицька дорога, 8а
 • Площа: 358 м2
 • Термін: 2 місяці
 • Концепт: Медико-косметологічна клініка з широким спектром послуг: медична косметологія, якісна діагностика, СПА догляд, іміджеві процедури, апаратна косметологія.
 • Зонування:
  – Зона адміністратора, зона відпочинку клієнтів, зона рітейла
  – Іміджева бьюті зона
  – Медична зона
  – Зона естетичної косметології
  – Зона СПА
  – Дитяча зона
  – Зона персоналу
 • Керівник проекту: Хайновська Ольга
Приміщення розташоване у новому житловому комплексі. Складність проектування полягала у зональному розподілі. Оскільки концепція клініки передбачала не лише наявність медичних послуг, а й СПА-процедури та б’юті-послуги, потрібно було розподілити потоки людей за різними напрямками діяльності. Такі клієнт-потоки не повинні перетинатися, що було успішно реалізовано при проектуванні даного приміщення. Побажання замовників до дизайну – сучасний світлий ергономічний простір з елементами люкс для вимогливого клієнта.

Мережа салонів Fastline Studio

Fastline Studio – франчайзингова мережа салонів краси абсолютно нового формату. Тут подбають про те, щоб клієнт не витрачав зайвий час у салоні краси – для цього Fastline Studio пропонує паралельні послуги, найкраще обладнання, якісну косметику та зручну систему запису.

 • Адреса: м. Київ, Саперне Поле 3
 • Площа: 120 кв. м
 • Термін: 2 місяці
 • Концепт: Fastline Studio – це салон паралельного обслуговування, в якому за 90 хвилин клієнту нададуть одночасно 4 послуги у зручному кріслі японського бренду Takara Belmont. У мережі салонів Fastline Studio представлені іміджеві процедури: манікюр, педикюр, перукарські послуги, візаж.
 • Зонування:
  – Зона адміністратора, зона відпочинку клієнтів, зона рітейлу
  – Іміджева бьюті-зона паралельного обслуговування персоналу – Зона манікюру
  – Зона навчання персоналу – Зона для персоналу
 • Керівник проекту: Хайновська Ольга
У Fastline Studio використовується японський концепт – технологія краси у 8 рук – який гарантує якість у вказаний час та за розумну демократичну ціну. Реалізуючи цю концепцію та орієнтуючись на клієнта, який цінує свій час живучи у божевільному ритмі мегаполісу, Fastline Studio пропонує паралельні послуги на зручному японському кріслі.Японський мінімалізм та прогресивна технологічність відображається і в сучасному дизайні інтер’єру. Монохромність дизайну та розпису говорять нам про те, що центр композиції в салоні – це тандем клієнта та фахівців, що створюють яскраві кольори, відтінки та образи. Авторський розпис є одним із головних акцентів інтер’єру всіх салонів мережі.

Мережа клінік REDLINE

REDLINE – це світ краси, де працюють лише професіонали. Тут вам запропонують індивідуальний підхід до кожного клієнта, новітні технології, найкращі світові напрацювання та досягнення у сфері краси та здоров’я, а обслужать – висококваліфіковані фахівці, які мають багаторічний досвід роботи та справді є експертами у своїх галузях.

 • Адреса: Київ, вул. Єфремова, 23 (Академмістечко)
 • Площа: 128 кв. м
 • Концепт: Клініка сучасної косметології з медичною ліцензією, першокласним бездоганним сервісом та високою якістю обслуговування, розташована поряд з будинком.
 • Термін: 1,5 місяці
 • Зонування:
  – Зона адміністратора, зона відпочинку клієнтів, зона рітейлу
  – Медична зона
  – Зона естетичної косметології
  – Зона подології
  – Зона персоналу
 • Автор: Хайновська Ольга
Мережа салонів REDLINE складається з 4-х центрів здоров’я та краси і вже понад 9 років пропонує першокласні послуги з догляду за волоссям, нігтями, обличчям та тілом. У ДЮСО-консалтинг було розроблено 3 дизайн-проекти для цієї мережі, в якому ми втілили в життя найсучасніші напрямки дизайну та проектування. Кожен центр REDLINE має свій неповторний дизайн, але при цьому їх поєднують спільні риси: ергономічність, сучасний стиль, елементи індивідуальної айдентики, якісні матеріали, що використовуються в обробці інтер’єру. Всі салони обладнані найсучаснішим професійним обладнанням.

Салон краси LUSTREE BEAUTY LAB

LUSTREE BEAUTY LAB – це місце, де створюють здорову красу та комфорт, приділяючи особливу увагу якості.

 • Адреса: Дніпро, вулиця Набережна Перемоги 112Д
 • Площа: 90 кв. м
 • Концепт: Салон краси з широким спектром послуг, що спеціалізується на багатофункціональних послугах з екологічним і пролонгованим результатом, який досягається за рахунок використання висококласного професійного обладнання та косметики.
 • Термін: 2 місяці
 • Зонування:
  – Зона адміністратора, зона відпочинку клієнтів, зона рітейла
  – Іміджева бьюті зона
  – Нейл зона
  – Зона естетичної косметології обличчя
  – Зона естетики тіла
  – Зона персоналу
 • Автор: Хайновська Ольга
При проектуванні даного об’єкта ми керувалися такими правилами: функціонально, екологічно, зручно та комфортно як для клієнтів, так і для фахівців, а також відповідність норм контролюючих організацій з можливістю отримання медичної ліцензії для інвазивних процедур. При цьому проектування ускладнювалося особливостями сантехнічних комунікацій приміщення. В результаті, нам вдалося врахувати всі побажання замовника і вдало, а також ергономічно розмістити всі робочі місця. Дизайн салону виконаний у сучасному стилі з використанням екологічних, трендових матеріалів.

Салон краси EiS Beauty Studio

Салон нового покоління, світ краси для всієї родини, що пропонує широкий спектр послуг по кожному б’юті-напрямку.

 • Адреса: м. Крюківщина (Київська обл.), вул. Балукова 1
 • Площа: 131 кв. м
 • Термін: 1 місяць
 • Концепт: Бьюті-салон із широким комплексом іміджевих та естетичних послуг. Фішкою салону є VIP-кабінет паралельного обслуговування – з можливістю надавати клієнту кілька послуг одночасно – на унікальному кріслі японського бренду Takara Belmont.
 • Заонування:
  – Зона адміністратора, зона відпочинку клієнтів, зона рітейлу
  – Іміджева бьюті зона
  – Зона естетичної косметології обличчя
  – Зона естетики тіла
  – VIP кабінет паралельних послуг
  – Дитяча зона
  – Зона персоналу
 • Автор: Хайновська Ольга
Проектом передбачалося перепланування існуючого нежитлового приміщення, розташованого на першому поверсі нового житлового комплексу з організацією салону краси широкого спектру послуг. Перед нами стояло завдання – максимально комфортно та правильно розташувати кабінети та робочі місця, враховуючи побажання замовників та фахівців, а також з урахуванням норм та вимог контролюючих організацій. Фішкою даного салону став кабінет паралельного обслуговування, що диктує особливі вимоги до проектування даного приміщення. Але наша команда, маючи великий досвід проектування таких кабінетів, впоралася з цим завданням на «відмінно»! Дизайн салону – сучасний, з елементами стилю лофт та клубною тематикою, з використанням модних та актуальних кольорів в інтер’єрі.

Дизайн-проєкт - це не тільки картинки інтер'єру, але й технічне завдання для будівельників

Планувальне рішення

Допомагає правильно зонувати простір та зручно розташувати робочі зони. 

Колаж за стилем та кольором

Показує загальну стилістику інтер’єру, поєднання кольорів та фактур

Візуалізація приміщень

Дозволяє побачити в деталях майбутній інтер’єр: освітлення, оздоблення, розташування вимикачів

Комплект креслень 

Є планом дій для будівельників і зводить до мінімуму помилки в процесі ремонту

Відомості матеріалів та меблів

Скорочує час на пошуки матеріалів та дозволяє скласти точний кошторис на ремонт

Починаємо роботу?

Отримайте розрахунок вартості проєкту прямо зараз

Отримати розрахунок вартості проєкту

Комфорт та практичність

Фундамент, на якому будується майбутній інтер’єр салону краси, має на увазі три головні складові: комфорт, функціональність та практичність. При розробці дизайн-проєкту салону важливо враховувати не лише естетичну, а й технічну сторони: нюанси інженерного забезпечення, ергономіку простору, колірні рішення.

Крім того, слід враховувати, що до будь-якого підприємства індустрії краси, незалежно від типу та спрямованості, висуваються певні жорсткі вимоги з боку органів нагляду. Ступінь освітленості процедурних кабінетів, матеріал обробки, нормативні показники розмірів, розміщення обладнання та меблів, загальне наповнення – все має значення.

Ми допоможемо вам спроєктувати простір таким чином, щоб у ньому оптимально поєднувалася кількість робочих місць, кабінетів для забезпечення рентабельності та проходження нормативів контролюючих органів 

На відміну від інших бізнес-інтер’єрів, бажано, щоб дизайн салону краси був витриманий у сучасному стилі, створював у салоні затишну та гармонійну атмосферу, лише тоді клієнти повертатимуться до салону знову і знову.

Як правило, салон краси має кілька робочих зон: перукарня, кабінет косметолога, СПА-зона, манікюрний/педикюрний кабінет. Висвітлення у всіх зонах, як загальне, так і локальне, має бути продуманим і добре справлятися з поставленими завданнями. Стельові світильники слід встановлювати так, щоб вся площа приміщення освітлювалася рівномірно.

Ми допоможемо вам із вибором

Планувального рішення

Чистових та оздоблювальних матеріалів

Вікон та дверей

Електротехнічного та світлового обладнання

Сантехнічного обладнання

Меблів

Косметологічного обладнання

Предметів декору

Крім внутрішнього планування, проектування функціональних зон та опрацювання освітлення, важлива також і загальна ідея дизайну. Облік модних тенденцій і трендів у роботі над дизайном салону краси, дозволить спроєктувати унікальний інтер’єр, що запам’ятовується. Створити щось особливе, внести родзинку та стильно оформити салон, неможливо без використання сучасних матеріалів, модних текстур, знання декору.

Правильно опрацьований дизайн салону допоможе вам надалі уникнути проблем, пов'язаних із:

обслуговуванням клієнтів
роботою персоналу
правильним розподілом завантаження
Ольга Хайновская

Переступаючи поріг закладу, новий клієнт в першу чергу звертає увагу на дизайн салону краси, і лише потім оцінює якість послуг та їх вартість.

Все, що вам потрібно зробити, це зрозуміти яка у вас концепція салону, які послуги ви надаватимете, скільки клієнтів вам потрібно обслуговувати і як швидко ви розраховуєте це робити, а також відобразити це все функціонально в дизайні салону.

Від того, наскільки успішно ви пройдете етап планування та розробки дизайн-проєкту салону краси, безпосередньо залежатиме:

скільки клієнтів ви зможете обслуговувати
швидкість надання послуги
ваш оборот
ступінь задоволеності клієнтів

З дизайнером над проектом працюватимуть

Фахівець із погодження перепланування

Інженер з вентиляції та кондиціювання

Інженер з опалення

Інженер з водопостачання та каналізації

Інженер з систем безпеки

Інженер з комунікацій (Інтернет, wi-fi, телефонія тощо)

Ольга Хайновская

Совет руководителя студии

Светильники разделяют на группы: верхнее освещение для зала и приёмной, точечное на рабочем месте мастеров.

В салоне работают с краской для волос, лаками для ногтей, косметикой, которые подбирают индивидуально. Осветительные приборы не должны нагревать пространство вокруг себя и искажать цвета.

Дизайн інтер’єру відповідає за імідж салону, його індивідуальність та статус. Розробка дизайн-проєкту салону краси потребує високого професіоналізму. Чітке зонування робочого простору, грамотно продумане освітлення, зручне розташування підсобних приміщень та вільний доступ до необхідних комунікацій – забезпечать комфортні умови роботи для всього персоналу.

Ольга Хайновская

На ринку бьюті-послуг існує величезна конкуренція, тому, при розробці та реалізації дизайн-проєктів, варто вдатися до послуг професіоналів. Ваш салон – провідник у світ прекрасного, а значить, і сам він повинен являти собою естетичне видовище.

Починаємо роботу?

Отримайте розрахунок вартості проєкту прямо зараз

Отримати розрахунок вартості проєкту

Про нашу студію дизайну

Дизайн інтер'єру та дизайн-проєкт від компанії ДЮСО Consulting

Маючи багаторічний досвід не лише у сфері краси, а й у сфері проєктування та дизайну, наші фахівці розроблять дизайн-проєкт, який задовольнить не лише перевірчої організації, а й побажання навіть найвибагливіших замовників. Компанія ДЮСО працює в Україні вже понад 15 років та впевнено лідирує на ринку консалтингових послуг. Починаючи з розробки та тривимірного моделювання інтер’єру, і закінчуючи створенням салону краси під ключ – ми втілимо ваш проєкт «з нуля», не проґавивши жодної важливої або другорядної деталі.

Фіксовані терміни проєктування

Фіксовані ціни проєктування

Підбір матеріалів, обладнання, меблів для кожного проєкту у повному обсязі

Професіоналізм та висока якість виконання всіх видів робіт

Факти о DUSO

0

років на ринку бьюті-індустрії

0

дизайн-проєктів розроблено

0

концепцій розроблено

0

випускників навчального центру

0

салонів відкрито "під ключ"

0

слухачів семінарів

Оснащення професійним обладнанням та косметикою

Ми здійснюємо постачання тільки якісного та ефективного обладнання світових виробників

Косметологічне обладнання від виробників Німеччини, Італії, США

Перукарське обладнання різного цінового сегменту та дизайну

Солярії – сучасне професійне обладнання та аксесуари з США та Німеччини

Педикюр – косметика, обладнання та аксесуари для педикюру «Baehr» (Німеччина)

SPA & Wellnes – ексклюзивне обладнання для SPA і Wellness центрів. Усі світові новинки від найкращих виробників Італії, Франції, Німеччини, Австрії та США

5

ПРИЧИН ЧОМУ НАМ МОЖНА ДОВІРИТИ РОЗРОБКУ ВАШОГО САЛОНУ

1

знання і досвід

Наша компанія була заснована в 2006 році в результаті об’єднання кваліфікованих спеціалістів із тривалим досвідом роботи у beauty-сфері. За цей період ми допомогли власникам та інвесторам відкрити понад 200 успішних підприємств індустрії краси. Щодня ми працюємо з різними салонами краси, постійно відвідуємо міжнародні виставки та семінари, а також беремо участь у основних українських заходах б’юті-індустрії.

2

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Фахівці нашої компанії стояли біля джерела індустрії краси та мають досвід роботи у цій сфері понад 18 років. З кожним новим відкритим салоном ми розвиваємося та ростемо професійно. Наші фахівці постійно беруть участь у професійних міжнародних виставках і конференціях як в Україні, так і в багатьох країнах світу: Молдові, Росії, Болгарії, Італії, Франції, Білорусі, Казахстані та ін. спікери – експерти з питань управління салонного бізнесу.

3

Сміливість, нововведення І РОЗМІСНІСТЬ

Ми любимо робити речі, які ніхто ніколи не робив, ми не боїмося експериментувати, якщо вважаємо, що експеримент принесе користь і буде успішним. При цьому ми ніколи не будемо безрозсудно ризикувати грошима наших клієнтів. Перш ніж щось пропонувати та реалізовувати, ми обов’язково проведемо повне маркетингове дослідження, прорахуємо рентабельність проєкту та розробимо концепцію майбутнього салону краси та бізнес-план його розвитку. Ми не працюємо за шаблоном і вважаємо, що кожен проєкт заслуговує бути унікальним і неповторним.

4

ОРІЄНТАЦІЯ НА РЕЗУЛЬТАТ

У роботі ми орієнтуємося на результат. Нам дуже важливо знайти ту концепцію та ту маркетингову стратегію, які дозволять вашому підприємству індустрії краси працювати ефективно, а наш професіоналізм вселить у вас впевненість та почуття безпеки.

5

ОПТИМАЛЬНЕ СПІВВІДНОШЕННЯ ЦІНА / ЯКІСТЬ

Незважаючи на наш професіоналізм і високу якість виконання всіх видів послуг, наші ціни завжди були конкурентоспроможними і доступні будь-якому салону краси. Ми прагнемо брати участь у розвитку галузі краси в Україні та із задоволенням ділимося своїм досвідом та знаннями з кожним клієнтом, адже ми щиро хочемо, щоб у нашій країні з’являлося якнайбільше освічених та знаючих керівників, адміністраторів та спеціалістів салонного бізнесу.

Починаємо роботу?

Отримайте розрахунок вартості проєкту прямо зараз

Отримати розрахунок вартості проєкту

Часті питання

Навіщо потрібний дизайн-проєкт?

Щоб ремонт вийде таким, як очікувалось. Дизайн-проєкт включає в себе точний план розміщення меблів, візуалізацію, креслення та схеми для будівельників. Наявність такої документації економить час, гроші та нерви. Хороший дизайн-проєкт можна просто віддати виконробу, щоб отримати результат «як на картинці».

Дизайн-проєкт потрібний лише для складного дизайну?

Ні. Дизайн-проєкт — це насамперед технічне завдання для будівельників. Він дає зрозуміти, які нюанси слід врахувати та як своєчасно впровадити їх у ремонтні роботи. При цьому стиль салону може бути будь-яким.

Від чого залежить вартість дизайн-проекту?

Від розмірів приміщення, кількості послуг та участі дизайнера під час ремонту.

Скільки часу займе створення дизайн-проекту?

Найпростіший ескізний варіант готується 14 днів. Робочий проєкт та візуалізація – додаємо ще по 2 тижні на кожне із цих завдань.

Скільки разів можна вносити редагування?

Ми детально узгоджуємо проєкт, після цього працюємо поетапно. За підсумками кожного етапу вносимо редагування, і ви оплачуєте зроблену роботу. Якщо на наступних етапах буде зрозуміло, що потрібно правити ще, це оплачуватиметься окремо. Такий підхід дозволяє не затягувати терміни проєкту жодною стороною.

Чи можна швидше?

Можна, можливо. Разом з вами обговоримо, рахунок чого можна скоротити термін розробки. Але не рекомендуємо поспішати: за більш довгий термін вдасться краще продумати проєкт і зробити його цікавішим. А ви будете впевнені, що розглянули всі варіанти та обрали найкращий.

КонтактИ

Київ, вул. Тимірязівська, 64