вул. Садово-Ботанічна, 64​

+38 (044) 506-77-77

+38 (067) 269-01-48

dusokompania@gmail.com

Салон краси
"Під ключ"

ОТ КОНЦЕПЦІЇ ДО ЗАПУСКУ

ДИЗАЙННАВЧАННЯКОНСАЛТИНГУстаткування

16 років на ринку бьюті-індустрії

5

КРОКІВ ДО УСПІХУ В Б'ЮТІ ІНДУСТРІЇ

5 кроків розроблено нами спеціально для майбутніх керівників та інвесторів підприємств індустрії краси. За допомогою цієї послуги Ви витратите мінімум коштів, застрахуєте себе від помилок, і головне забезпечите собі максимальний прибуток у майбутньому. Наші фахівці допоможуть Вам організувати бізнес краси з нуля, надання постійної професійної консультаційної підтримки протягом усього життєвого циклу Вашого салону.

1

Розробка концепції та бізнес-планування

Продумана концепція – це вже половина успіху! Але непрофесіоналові досить важко створити концепцію майбутнього салону. Саме тому пропонуємо послугу “Розробка концепції підприємства індустрії краси”.

На основі маркетингових досліджень формується концепція салону з урахуванням усіх особливостей цього бізнесу. І, звичайно, на підставі розробленої концепції розраховується рентабельність майбутнього бізнесу.

2

ДИЗАЙн І ПРОЄКТУВАННЯ

Маючи багаторічний досвід не лише у сфері краси, а й у сфері проєктування та дизайну, наші фахівці розроблять дизайн-проєкт, який задовольнить не лише перевірчої організації, а й побажання навіть найвибагливіших замовників.

3

ОСНАЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНИМ ОБЛАДНАННЯМ І КОСМЕТИКОЮ

Ми здійснюємо постачання тільки якісного та ефективного обладнання світових виробників.

КОСМЕТОЛОГІЯ – обладнання від виробників Німеччини, Італії, США.

ПЕРУКАРНЯ – обладнання різного цінового сегмента та дизайну.

СОЛЯРІЇ – сучасне професійне обладнання та аксесуари зі США та Німеччини.

ПЕДИКЮР – косметика, обладнання та аксесуари для педикюру «Baehr» (Німеччина).

SPA & WELLNESS – ексклюзивне обладнання для SPA та Wellness центрів. Усі світові новинки від найкращих виробників Італії, Франції, Німеччини, Австрії та США!

4

НАВЧАННЯ ФАХІВЦІВ І АДМІНІСТРАТИВНОГО ПЕРСОНАЛУ

Ми здійснюємо професійну підготовку керівників, адміністраторів та спеціалістів підприємств індустрії краси, а саме:
  • управлінські курси для керівників та адміністраторів;
  • курси підвищення кваліфікації для косметологів;
  • семінари для спеціалістів;
  • різні майстер-класи;
  • різні майстер-класи;

5

ЗАПУСК І ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ

Для нас дійсно важливо, щоб Ваш «гарний бізнес» був успішним, і саме тому ми – перша в Україні компанія, яка почала надавати послугу «ефективного управління салоном краси», що дозволяє підвищити прибутковість салону, налагодити роботу персоналу та збільшити відвідуваність клієнтами Вашого підприємства в індустрії. краси.

КЕЙСИ САЛОНІВ КРАСИ

відкритих НАМИ під ключ

GENESIS ESTETIC CLINIC, М. ЛЬВІВ

Клініка Genesis – це широкий комплекс усіх медичних та beauty – процедур.

BEAUTY STUDIO «EIS», КИЕВСКАЯ ОБЛ., С. КРЮКОВЩИНА

Салон краси. Послуги: манікюр, педикюр, косметологія обличчя, нарощування вій, апаратний масаж.

МЕДИКО-КОСМЕТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «ЕСТЕТИКА», Г. САНКТ ПЕТЕРБУРГ

Салон з послуг апаратної, лазерної та ін’єкційної косметології як лиця, так і всього тіла.

САЛОН КРАСИ, КИЇВ, ЖК ВАРШАВСЬКИЙ

САЛОН КРАСОТЫ, КИЕВ, ЖК ВАРШАВСКИЙ

5

ПРИЧИН ЧОМУ НАМ МОЖНА ДОВІРИТИ РОЗРОБКУ ВАШОГО САЛОНУ

1

знання і досвід

Наша компанія була заснована у 2006 році в результаті об’єднання кваліфікованих спеціалістів із тривалим досвідом роботи в індустрії краси. За цей період ми допомогли організувати понад 200 успішних підприємств сфери краси. Щодня ми працюємо з десятками салонів краси, постійно відвідуємо міжнародні виставки та семінари, а також беремо участь у основних українських виставках.

Ми на практиці знаємо, якими повинні бути ціни на процедури, яку краще підібрати косметику або обладнання, які способи залучення та утримання клієнтів працюють стосовно кожної конкретної ситуації. Щодня до нас надходить інформація з різних підприємств індустрії краси про найкращі рекламні кампанії, про ефективність тієї чи іншої рекламної активності, про завдання з якими стикаються наші клієнти. Щоб наші клієнти були на крок попереду конкурентів, ми завжди знаємо всі події, які відбуваються на ринку краси і готові поділитися з Вами цим багажем знань.

2

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Фахівці нашої компанії стояли біля джерела зародження індустрії краси та мають досвід роботи у цій сфері понад 18 років. Наші фахівці постійні учасники професійних міжнародних виставок в Україні, Молдові, Росії як лектор з питань менеджменту салонного бізнесу. Автори численних статей з питань маркетингу та менеджменту у різних спеціалізованих журналах.

Наші фахівці – це практики і ми вміємо робити самі те, про що говоримо та чого навчаємо. Кожен наш співробітник у роботі спирається на знання та досвід, які додаються з кожним днем.

Але найвищим своїм досягненням ми вважаємо салони краси, що успішно працюють з нашою допомогою. Ми любимо та пишаємося нашими клієнтами, а вони цінують нас.

Ми вважаємо, що найкращий комплімент для консалтера – це коли клієнт каже: «Слухай, кидай ти свій консалтинг і залишайся у мене працювати». і ми чуємо це часто…

3

Сміливість та нововведення

Ми любимо робити речі, які ніхто ніколи не робив, ми не боїмося експериментувати, якщо вважаємо, що експеримент принесе користь і буде успішним. При цьому ми ніколи не будемо безрозсудно ризикувати грошима наших клієнтів. Перш ніж щось пропонувати та реалізовувати ми обов’язково проведемо повні маркетингові дослідження та прорахуємо бізнес-план та рентабельність проєкту. Ми не працюємо за шаблоном і вважаємо, що кожен проєкт є унікальним у своєму роді. Типові рішення ми даруємо своїм конкурентам! Не кожна консалтингова компанія здатна створити новий, незвичайний салон і має сміливість його реалізувати. У нас на це вистачає і здібностей, і можливостей, і досвіду, і сміливості.

4

Орієнтація на результат

У роботі ми орієнтуємося на результат. Нам дуже важливо знайти ту концепцію та той маркетинг, який дозволить Вашому підприємству індустрії краси працювати ефективно. Основне наше завдання полягає не тільки у побудові бізнесу, а й у навчанні та наданні всієї необхідної інформації для самостійного управління. Наша мета – навчити Вас керувати своїм гарним бізнесом самостійно. Наша перемога, якщо салон краси успішно працює завдяки нашим рекомендаціям.

5

ОПТИМАЛЬНЕ СПІВВІДНОШЕННЯ ЦІНА / ЯКІСТЬ

Незважаючи на наш професіоналізм та високу якість виконання всіх видів послуг, наші ціни конкурентоспроможні. Ми прагнемо брати участь у розвитку галузі краси в Україні, ми із задоволенням ділимося своїм досвідом та знаннями з кожним клієнтом, ми щиро хочемо, щоб в Україні з’являлося якнайбільше освічених та знаючих керівників, адміністраторів та спеціалістів салонного бізнесу. саме тому наші демократичні ціни на послуги доступні будь-якому салону краси, а наш професіоналізм вселить у Вас впевненість і почуття безпеки.

ФактИ о DUSO

0

років на ринку бьюті-індустрії

0

дизайн-проєктів розроблено

0

концепцій розроблено

0

випускників навчального центру

0

салонів відкрито "під ключ"

0

слухачів семінарів

ЦІНИ НА КОНСАЛТИНГОВІ ПОСЛУГИ

НА РОЗРОБКУ САЛОНУ КРАСИ

Якщо вам потрібна розробка реалізація салону краси під ключ – у нас є 3 пакети “Базовий”, “Стандарт”, “VIP”. Кожен пакет включає певний набір послуг, з вартість кожної послуги та термінами виконання. З тим, які послуги ми надаємо, ви можете ознайомитися в таблиці нижче, а також мітками вказано які послуги містяться в кожному пакеті.

пакет Базовий

Опис послугиКІЛ-ТЬ РОБОЧИХ ДНІВВАРТІСТЬ (ЄВРО)
1Розробка техніко-економічного обґрунтування за проєкт з оцінкою ефективності бізнесу та пошук шляхів підвищення його ефективності10850
2Розробка назви15-20550
3Розробка логотипа1 шт550
4Розробка фірмового стилю (кольори, елементи дизайну, візитки, бланки, флаєри, буклети)20-30 дні550
5Оцінка відповідності навантажувальної потужності електроенергії концепції Розробка фірмового стилю (кольори, елементи дизайну, візитки, бланки, флаєри, буклети)3-4 дні250
6Курс “Ефективний керівник підприємства індустрії краси”4 дні500
7Курс “Ефективний адміністратор салону краси”3 дні250
8Тренінг ефективної взаємодії з клієнтами та робота в команді. Правила обслуговування клієнтів (для всього персоналу, вартість вказана за групу до 15 осіб)1 день1200
9Складання прейскуранта послуг з урахуванням рентабельності кожної процедури та калькуляційних карток з розрахунком собівартості салону17 днів600
10Консультація спеціаліста з будь-яких питань, що стосуються діяльності салону краси1 година60
11Розробка бізнес – процесів (шаблони)281800
12Розробка та впровадження внутрішнього документообігу салону4 дні320
13Розробка внутрішньої політики салону (складання правил салону, системи преміювання, системи штрафів, правила обслуговування клієнтів)5 днів450

пакет Стандарт

Опис послугиКІЛ-ТЬ РАБОЧИХ ДНІВВАРТІСТЬ (ЕВРО)
1Аналіз конкурентів171900
2Розробка техніко-економічного обґрунтування за проєктом з оцінкою ефективності бізнесу та пошук шляхів підвищення його ефективності10850
3Розробка назви15-20550
4Розробка логотипа1 шт550
5Розробка фірмового стилю (кольори, елементи дизайну, візитки, бланки, флаєри, буклети)20-30 днів550
6Оцінка відповідності навантажувальної потужності електроенергії концепції салону, виходячи з потужності необхідного обладнання3-4 дні250
7Курс “Ефективний керівник підприємства індустрії краси”4 дні500
8Курс “Ефективний адміністратор салону краси”3 дні250
9Тренінг ефективної взаємодії з клієнтами та робота в команді. Правила обслуговування клієнтів (для всього персоналу, вартість вказана за групу до 15 осіб)1 день1200
10Формування програм послуг3 дні120
11Складання прейскуранта послуг з урахуванням рентабельності кожної процедури та калькуляційних карток з розрахунком собівартості салону17 днів950
12Розробка бізнес-процесів салону по кожному напрямку 1800
13Консультація з салонного менеджменту з будь-яких питань, що стосуються діяльності салону краси1 день900
14Підготовка посадових інструкцій на кожну спеціальність, підготовка договорів із персоналом, договори з клієнтами тощо.1 спец-ть15
15Розробка та впровадження внутрішнього документообігу салону4 дні320
16Розробка внутрішньої політики салону (складання правил салону, системи преміювання, системи штрафів, правила обслуговування клієнтів)5 днів450

пакет VIP

Опис послугКІЛ-ТЬ РАБОЧИХ ДНІВВАРТІСТЬ (ЕВРО)
1Аналіз конкурентів171900
2Характеристики (кількість кабінетів, клас, площа номерів, комплектації, цінова політика тощо.7 дней300
3Розробка техніко-економічного обґрунтування за проєкт з оцінкою ефективності бізнесу та пошук шляхів підвищення його ефективності10850
4Розробка назви15-20550
5Розробка логотипа1 шт550
6Розробка фірмового стилю (кольори, елементи дизайну, візитки, бланки, флаєри, буклети)20-30 днів550
7Оцінка відповідності навантажувальної потужності електроенергії концепції салону, виходячи з потужності необхідного обладнання3-4 дні250
8Курс “Ефективний керівник підприємства індустрії краси”4 дні500
9Курс “Ефективний адміністратор салону краси”3 дні250
10Тренінг ефективної взаємодії з клієнтами та робота в команді. Правила обслуговування клієнтів (для всього персоналу, вартість вказана за групу до 15 осіб)1 день1200
11Розробка та підбір обладнання та косметичної лінії для косметологічного, перукарських, манікюрного та масажних кабінетів5-10 днів250
12Формування програм послуг3 дні120
13Складання прейскуранта послуг з урахуванням рентабельності кожної процедури та калькуляційних карток з розрахунком собівартості салону17 днів950
14Розробка бізнес-процесів салону по кожному напрямку 1800
15Консультація з салонного менеджменту з будь-яких питань, що стосуються діяльності салону краси1 день900
16Консультація спеціаліста з будь-яких питань, що стосуються діяльності салону краси1 час60
17Допомога у підборі персоналу. Розробка штатного розкладу.1 людина200
18Підготовка посадових інструкцій на кожну спеціальність, підготовка договорів із персоналом, договори з клієнтами тощо.1 спец-ть15
19Розробка та впровадження внутрішнього документообігу салону4 дні320
20Розробка внутрішньої політики салону (складання правил салону, системи преміювання, системи штрафів, правила обслуговування клієнтів)5 днів450

ГОТОВІ ДО ВІДКРИТТЯ ПРИБУТКОВОГО САЛОНУ КРАСИ?

Напишіть нам для отримання безкоштовної консультації ↓

КонтакТИ

Київ, вул. Тимірязівська, 64