вул. Садово-Ботанічна, 64​

+38 (044) 506-77-77

+38 (067) 269-01-48

dusokompania@gmail.com

ПРО ЗАКРИТІ ТРЕНІНГИ

Ви можете як долучитись до відритих навчальних програм Навчального центру ДЮСО, так і замовити закритий (тобто внутрішній) корпоративний тренінг, який проходитиме безпосередньо на базі вашого beauty-підприємтсва. На закритому семінарі враховуються ваші індивідуальні потреби, а також викладається стандартна частина, а саме — опрацювання рівня сервісу та навичок успішних продажів.

Порядок проведення тренінгу.

  1. Визначення цілей і завдань для подальшого навчання всієї команди спеціалістів у рамках одного салону (однієї компанії).
  2. Виявлення рівня підготовки персоналу, особливостей компанії, досягнення бажаних результатів, а також прийняття критеріїв оцінки подальшої роботи.
  3. Формування процесу навчання, доступного для сприйняття командою.
  4. Власне ТРЕНІНГ.
  5. Підведення підсумків та обґрунтований звіт по тренінгу з подальшими рекомендаціями.

Як правило, корпоративне навчання на бізнес-тренінгу проводиться для груп у 12–18 осіб. 

Для розвитку салону й подальшого зростання прибутку необхідно систематично оновлювати базу знань, відпрацьовувати навички, запроваджувати нові бізнес-процеси й удосконалювати старі, вчитися системно застосовувати їх на практиці.

ЕФЕКТИВНА РОБОТА З КЛІЄНТАМИ В САЛОНІ КРАСИ. СЕРВІС. ПІДВИЩЕННЯ ПРОДАЖІВ ПОСЛУГ
modern professional
РЕКЛАМА В САЛОНАХ КРАСИ. ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ РЕКЛАМИ

Мрієш стати ефективним керівником?

Наша мета — навчити вас керувати бізнесом без проблем. Для чого вчитися на власних помилках, якщо можна застосувати багаторічний досвід від лідерів ринку б’юті-бізнесу вже зараз!